Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler operacyjny - Manager ds. finansów

  • Berlin, Niemcy
  • Specjalista
  • 26.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

         Kompleksowy operator logistyczny

    CTL Logistics

    lider towarowych przewozów kolejowych
    poszukuje osoby na stanowisko
    Miejsce pracy: Berlin

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad poprawnością dekretacji
    • Nadzór nad kompletnością danych przychodowych/kosztowych
    • Przygotowanie oraz weryfikacja założeń do kalkulacji kosztów transportu
    • Szacowanie rezerw kosztowych
    • Prowadzenie analityki kosztów rodzajowych, przygotowywanie raportów kosztów operacyjnych wg obszarów kosztowych
    • Szkolenie zespołu operacyjnego w zakresie dekretacji oraz rozumienia kosztów rodzajowych
    • Przygotowywanie analizy rentowności kontraktów
    • Przygotowywanie prognoz, budżetów
    • Raportowanie oraz wyjaśnianie odchyleń od prognoz/budżetów
    • Rozwój narzędzi raportowych (SQL, VBA, Excel)
    • Przygotowanie prognoz cash flow
    • Bieżący nadzór nad poziomem należności/zobowiązań
    • Udział w procesie raportowania finansowego/audytu finansowego

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Zdolności analityczne.
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
    • Silna motywacja do pracy, wysoka aktywność i zaangażowanie
    • Doświadczenie w pracy w Niemczech lub we współpracy z oddziałem w Niemczech.
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
    • Komunikatywność.
    • Umiejętność budowania trwałych relacji.
    • Umiejętność rozwiązywania problemów.
    • Umiejętność planowania i określenia priorytetów oraz organizacji pracy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w Niemczech,
    • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku w jednej z czołowych, globalnych firm logistycznych,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach globalnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • Duży zakres samodzielności.

    Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz niemieckim za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”