Logo Pracuj.pl

Kontroler Operacyjny

Salamander Window & Door Systems S.A.O firmie

Salamander Window & Door Systems S.A.

Aleja Kazimierza Wielkiego 6A

Włocławek

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów z zakresu kontrolingu dotyczących działalności operacyjnej w Spółce,
  • Przygotowanie analiz i raportów operacyjnych na potrzeby Zarządu i Udziałowców,
  • Wdrożenie kontroli wewnętrznej działalności operacyjnej Spółki,
  • Analiza kosztów produkcji, wyceny magazynów, rotowalności zapasów,
  • Prowadzenie analiz marżowych oraz udział w ustalaniu cen sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowana specjalność: kontroling,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • Minimum 4 – letnie doświadczenie w dziale kontrolingu w firmie produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość zasad alokacji kosztów oraz raportowania zarządczego,
  • Znajomość rozliczenia kosztów produkcji,
  • Doświadczenie w przygotowaniu analiz finansowych,
  • Bardzo dobra znajomość SAP (moduł PP i CO), pakietu MS Office,
  • Umiejętności interpersonalne i pracy w zespole
  • Gotowość do pracy we Włocławku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wypłata zawsze w terminie
  • możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia
  • szkolenia i kursy zawodowe
  • pożyczki z ZFŚS
  • świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Bożego Narodzenia, prywatna opieka medyczna
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karnetów sportowych (basen, siłownia)
  • bilety do kina
  • przydzielenie mentora na etapie wdrożenia od pierwszego dnia pracy
  • ciągła opieka HR Business Partnera
  • elastyczny czas pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Aktualne oferty pracodawcy
20210223_KO

Kontroler Operacyjny, Aleja Kazimierza Wielkiego 6A, Włocławek