Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Procedur

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
KONTROLER PROCEDUR
Miejsce świadczenia usługi – cały kraj
Region: kujawsko-pomorskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur dostaw paliw płynnych zgodnie z przyjętymi normami
  • nadzór nad niezgodnościami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • podejmowanych działań naprawczych i korygujących
  • nadzór nad kontrolą dostaw paliw płynnych
  • szkolenia pracowników w zakresie przestrzegania procedur podczas załadunków oraz rozładunków paliwa
  • udział w audytach wewnętrznych

WYMAGANIA:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • aktualne zaświadczenie lekarskie dopuszczające do pracy powyżej 3,5 m
  • posiadanie samochodu osobowego
  • prowadzenie działalności gospodarczej lub chęć otworzenia tak owej
  • uczciwość i sumienność
  • własna kreatywność

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę dla dynamicznie rozwijającej się firmy sektora paliwowego
  • elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się