Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Procedur

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
KONTROLER PROCEDUR
Miejsce świadczenia usługi – cały kraj
Region: wielkopolskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur dostaw paliw płynnych zgodnie z przyjętymi normami
  • nadzór nad niezgodnościami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • podejmowanych działań naprawczych i korygujących
  • nadzór nad kontrolą dostaw paliw płynnych
  • szkolenia pracowników w zakresie przestrzegania procedur podczas załadunków oraz rozładunków paliwa
  • udział w audytach wewnętrznych

WYMAGANIA:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • aktualne zaświadczenie lekarskie dopuszczające do pracy powyżej 3,5 m
  • posiadanie samochodu osobowego
  • prowadzenie działalności gospodarczej lub chęć otworzenia tak owej
  • uczciwość i sumienność
  • własna kreatywność

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę dla dynamicznie rozwijającej się firmy sektora paliwowego
  • elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej