Oferta pracy

Kontroler Procesów Biznesowych

Model Opakowania Sp. z o.o.

  • Szwajcarska 1, Biłgoraj
    Biłgoraj, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Szwajcarska 1

Biłgoraj

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola procesów wewnętrznych w 3 zakładach produkcyjnych (w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli)

  • Kontrola sposobu prowadzenia gospodarki wybranych pozycji majątku obrotowego (zapasy, m.in. wyroby gotowe, materiały oraz należności)

  • Praca z dużymi zbiorami danych z różnych źródeł, ich agregacja, analiza i przedstawienie wniosków

  • Analiza m.in.: kompletności dokumentacji przetargowej, kosztów transportu, terminowości i poprawności wprowadzania danych do systemów (m.in. RCP, Quality Management, Profi - program typu CMMS)

  • Sporządzanie raportów pokontrolnych przedstawiających stan faktyczny wraz z rekomendacjami i propozycjami działań optymalizacyjnych lub naprawczych

  • Wdrażanie nowych narzędzi pozwalających na usprawnienie gospodarki majątkiem Spółki

  • Uczestnictwo w opracowywaniu nowych procedur i instrukcji dla pracowników Spółki

  • Monitorowanie KPI różnych obszarów przedsiębiorstwa, przygotowywanie analiz ad hoc na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Ekonometria, Finanse, Statystyka)

  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych

  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Gotowość do wnikliwego poznania procesów wewnętrznych w firmie produkcyjnej

  • Biegłość w wykorzystywaniu narzędzi Excel; znajomość SQL będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność, umiejętność przekonywania

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii powiązanej z wynikami

  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie

  • Pełne szkolenie wprowadzające, wszystkie niezbędne narzędzia pracy, wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów

  • Ciekawą i różnorodną pracę w dobrej atmosferze

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy - karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne dla dzieci

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 24 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.

Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli. Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy