Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler procesów i systemów IT

Contrain Group sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 10

  • Windows Server 2016

  • SQL

Mile widziane

  • Microsoft SQL

  • MySQL

  • RDBMS

  • Azure SQL Database

  • UI i UX

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja poprawności oraz optymalności realizacji procesów biznesowych w systemach IT

  • weryfikacja poprawności działania uruchomionych produkcyjnie aplikacji w kontekście obsługiwanych procesów

  • weryfikacja poprawności opisu procesów oraz karty produktów

  • weryfikacja integralności danych pomiędzy uruchomionymi systemami IT

  • weryfikacja czy uruchomiony system jest zgodny z jego biznesowymi założeniami

  • prowadzenie dziennika ryzyk

  • aktywna komunikacja z użytkownikami systemów IT

  • reagowanie na awarie i incydenty oraz usuwanie ich skutków

  • tworzenie planów naprawczych dla awarii i incydentów

  • zgłaszanie ulepszeń w dokumentacji wymagań dla przyszłych aplikacji i systemów

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w podobnych obszarach, np. nadzór nad liniami produkcyjnymi, identyfikacja i optymalizacja procesów biznesowych, walidacja systemów, QA

  • umiejętność analizy oraz optymalizacji procesów biznesowych

  • umiejętność pracy w systemy operacyjnych Windows 10 oraz Windows Server 2016

  • podstawowa znajomość SQL

  • bardzo dobra komunikatywność

  • doskonała organizacja pracy własnej

  • myślenie analityczne, umiejętność łączenia faktów oraz pracy ze szczególnymi przypadkami

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację + odczytywanie dokumentów technicznych

  • gotowość do dojazdów do biura w Łodzi lub Poznaniu (średnio 1 dzień w tygodniu w przypadku pracy hybrydowej)

  • gotowość do delegacji zagranicznych (średnio 3 dni w miesiącu).

  • podstawowa znajomość administracji silnikami RDBMS: Microsoft SQL, MySQL

  • znajomość Azure SQL Database

  • doświadczenie w pracy z bazami w różnych lokalizacjach

  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych i mobilnych

  • znajomość dobrych praktyk user experience (UI i UX)

  • plusem będzie umiejętność przeszukiwania dzienników zdarzeń w systemach operacyjnych oraz RDBMS

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy

  • kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do stanowiska

  • przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie równowagi między pracą, a życiem prywatnym

  • prywatną opiekę medyczną, opiekę psychologa, opiekę fizjoterapeuty

  • możliwość nauki języków obcych

  • pracę w firmie, która kieruje się etyką, dba o środowisko, jest liderem inteligentnych rozwiązań HR

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • opieka psychologa

  • opieka fizjoterapeuty

W ciągu 23 lat działania na rynku jako Agencja Pracy Tymczasowej nauczyliśmy się, że to ludzie i ich rozwój napędzają wzrost naszej organizacji. Dlatego budujemy relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Kreujemy przyjazne środowisko pracy i dbamy o ekologię. Zamiast na rywalizację, stawiamy na współpracę i odkrywanie talentów naszych pracowników. Nie zatrzymujemy się nawet na chwilę, usprawniamy naszą pracę rozwijając inteligentne narzędzia HR. Dzięki temu pomagamy naszym klientom zwiększać efektywność ich biznesów i osiągamy własne cele. Jeśli do nas dołączysz, pomożemy ci rozwinąć skrzydła oraz, dzięki zachowaniu work-life balance, działać z pasją przez wiele lat.

Przewiń do profilu firmy