Oferta pracy

Kontroler Procesów Magazynowych

Thule Sp. z o.o.

  • Huta Szklana (pow. czarnkowsko-trzcianecki)

    Huta Szklana (pow. czarnkowsko-trzcianecki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko Kontroler Procesów Magazynowych, który będzie osobą odpowiedzialną za monitorowanie zgodności stanów magazynowych oraz podejmowanie akcji korygujących w przypadku wystąpienia różnic.

Do Twoich zadań należeć będzie codzienne analizowanie różnic stanów magazynowych oraz korygowanie stanów w systemie. Będziesz odpowiedzialny za przeprowadzanie analiz powstałych niezgodności w przepływie materiałowym oraz inicjowanie działań korygujących. Jednym z podstawowych narzędzi pracy będzie Excel, w którym opracowywane będą rożnego rodzaju dane, analizy oraz raporty roczne. Pojawi się także sporo pracy w systemie ERP. Dodatkowo w zakres Twoich obowiązków wchodzi także koordynowanie inwentaryzacji rocznej i dbałość o poprawną dokumentację z procesu.

Nasze wymagania

Szukamy osoby posiadającej wiedzę z zakresu przepływu materiałów w firmie produkcyjnej oraz mile widziana będzie umiejętność pracy w systemie ERP. Wymagane są umiejętności analityczne, znajomość pakietu Office – w szczególności Excel. Bardzo ważna jest dla nas Twoja samodzielność, systematyczność oraz dokładność. Szukamy osoby potrafiącej pracować w zespole oraz pod presją czasu. Mile widziana będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów, szkolenia oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość.

Wierzymy w siłę pracy zespołowej zarówno we własnym obszarze, jak i poza nim. Staramy się być organizacją otwartą i ciekawą, dzielącą się wiedzą i inspirującą się nawzajem. W Thule Group znajdziesz ludzi z pasją, którą wkładamy w tworzone przez nas produkty. Dzielimy te same wartości i lubimy czerpać satysfakcję z naszej pracy. Wszyscy jako pracownicy ponosimy wspólną odpowiedzialność za utrzymywanie dobrego ducha naszej firmy i tworzenie przyjaznej oraz pozytywnej atmosfery.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Thule Group to globalny producent sprzętu sportowego oraz akcesoriów do aktywności na świeżym powietrzu. Ułatwiamy bezpieczne i stylowe przewożenie ze sobą wszystkiego, co jest Ci potrzebne i drogie przy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Pod hasłem Active Life, Simplified. projektujemy, produkujemy i sprzedajemy produkty w czterech segmentach: Sport&Cargo Carriers (np. uchwyty i bagażniki dachowe, uchwyty do przewożenia rowerów, sprzętu do uprawiania sportów wodnych i zimowych oraz montażu namiotów dachowych), Active with Kids (np. przyczepy rowerowe, wózki dziecięce, foteliki dziecięce na rower), RV Products (np. markizy, bagażniki rowerowe i namioty do kamperów oraz przyczep kempingowych) oraz Packs, Bags & Luggage (np. plecaki miejskie i trekkingowe, walizki podróżne i torby na aparaty fotograficzne).Thule Group zatrudnia około 2 600 pracowników w 9 zakładach produkcyjnych i 35 biurach sprzedaży na całym świecie Nasze produkty sprzedawane są na 140 rynkach świata, a wartość sprzedaży w roku 2020 osiągnęła pułap 7,8 miliardów koron szwedzkich.

www.thulegroup.com

Przewiń do profilu firmy