Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Procesu

  • Dębica, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2018-12-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Dębica
    Firma Oponiarska Dębica S.A. to wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company, który poprzez Goodyear Holding S.ar.l. z siedzibą w Luksemburgu posiada ok. 81,4% kapitału zakładowego Spółki. Firma Oponiarska Dębica S.A. jest największym w Europie i jednym z największych na świecie zakładów koncernu Goodyear. Spółka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Wymagania ogólne:

    • wykształcenie wyższe; preferowane techniczne
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość pakietu MS Office; co najmniej w stopniu podstawowym

    Mile widziane:

    • wyobraźnia techniczna
    • doświadczenie w procesach produkcyjnych
    • znajomość statystycznych metod kontroli procesu
    • wiedza w zakresie urządzeń sterujących
    • wiedza w zakresie mechaniki maszyn

    Zakres obowiązków:

    • nadzorowanie procesów produkcyjnych, w tym:
      • dostrajanie ustawień maszyn
      • sprawdzanie parametrów technologicznych procesu
    • inicjowanie działań korygujących oraz udział w rozwiązywaniu problemów
    • współpraca z pracownikami wewnątrz-wydziałowymi i poszczególnych wydziałów produkcji opon
    • udział w projektach optymalizacji procesu produkcji
    • praca w systemie 4-brygadowym

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
    • Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz Fundusz Emerytalny
    • Prywatna opieka medyczna
    • Szeroki pakiet socjalny
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.