Oferta pracy

Kontroler Produkcji

Work Service S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Kontroler ProdukcjiNumer ref.: KJSMA/04/2019/2019/4/1

Zakres obowiązków:

  • Praca na hali produkcyjnej
  • Kontrola procesu produkcji oraz wyrobów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane: technik elektronik lub elektryk
  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
  • Sumienność, chęć do pracy, motywacja
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane
  • Dyspozycyjność do pracy w Modlniczce w systemie II zmianowym (6-14; 14-22)
  • Mile widziane: Uprawnienia SEP, znajomość technik pomiarowych i zagadnień metrologicznych

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Bonus finansowy na wakacje oraz święta bożonarodzeniowe
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • Pracę w nowoczesnych, klimatyzowanych pomieszczeniach
  • Podczas przerwy bezpłatna kawa i herbata
  • Benefity: Luxmed dla pracowników z możliwością poszerzenia pakietu o rodzinę, Multisport, szkolenia wstępne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy