Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler produkcji mebli - Kłobuck

Habufa Meubelen B.V. Sp. z o.o. oddział w Polsce

  • Kłobuck

    Kłobuck, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola produkcji mebli tapicerowanych pod względem zgodności produktu ze specyfikacją, zarówno na etapie produkcji jak i mebli gotowych

  • bieżące informowanie pracodawcy o wszelkich nieprawidłowościach w zakresie produkcji oraz wysyłek

  • przygotowywanie raportów z bieżącej produkcji

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność – praca jednozmianowa

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera lub innym w branży meblowej

  • wykształcenie minimum średnie, najlepiej techniczne

  • czynne prawo jazdy kat.B

  • znajomość obsługi komputera – WORD/EXCEL/OUTLOOK

  • komunikatywność

  • zaangażowanie, sumienność, samodzielność w działaniu,

  • dodatkowy atut: znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • okres próbny 3 m-ce, potem umowa na czas określony

  • sprzęt służbowy

  • pracę w prężnie działającej

Habufa Meubelen B.V. z siedziba w Hapert (Holandia) jest międzynarodową firmą działającą na rynku meblowy, zatrudniającą ok. 190 pracowników. Przy obecnych, wciąż wzrastających obrotach firma Habufa należy do największych sprzedawców mebli na skale zachodnio-europejską. Sprzedaż naszych mebli ma miejsce głównie w krajach Beneluxu, Niemczech , Francji, Anglii, Austrii, z perspektywą dalszego poszerzania zasięgu sprzedaży. Naszymi odbiorcami są zarówno więksi hurtownicy jak i tradycyjne salony meblowe.

Przewiń do profilu firmy