Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Produkcji Mebli

  • Skarszewy, Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Habufa Meubelen B.V. z siedziba w Hapert (Holandia) jest międzynarodową firmą działającą na rynku meblowy, zatrudniającą ok. 190 pracowników. Przy obecnych, wciąż wzrastających obrotach firma Habufa należy do największych sprzedawców mebli na skale zachodnio-europejską. Sprzedaż naszych mebli ma miejsce głównie w krajach Beneluxu, Niemczech , Francji, Anglii, Austrii, z perspektywą dalszego poszerzania zasięgu sprzedaży. Naszymi odbiorcami są zarówno więksi hurtownicy jak i tradycyjne salony meblowe.

    W okolicy Starogardu Gdańskiego poszukujemy pracownika, który dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

    KONTROLER PRODUKCJI MEBLI
    Miejsce pracy: Skarszewy k. Starogard Gdański

    Opis stanowiska:

    • kontrola produkcji mebli tapicerowanych pod względem zgodności produktu ze specyfikacją, zarówno na etapie produkcji jak i mebli gotowych
    • bieżące informowanie pracodawcy o wszelkich nieprawidłowościach w zakresie produkcji oraz wysyłek
    • przygotowywanie raportów z bieżącej produkcji

    Wymagania:

    • dyspozycyjność
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera lub innym w branży meblowej
    • wykształcenie minimum średnie, najlepiej techniczne
    • czynne prawo jazdy kat.B
    • znajomość obsługi komputera – WORD/EXCEL/OUTLOOK
    • komunikatywność
    • zaangażowanie, sumienność, samodzielność w działaniu,
    • dodatkowy atut: znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • okres próbny 3 m-ce, potem umowa na czas określony
    • pełny etat
    • samodzielne stanowisko
    • sprzęt służbowy
    • pracę w prężnie działającej międzynarodowej firmie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracodawcy Habufa Meubelen B.V. sp. z o.o. Oddział Polska ul. Krawiecka 24a 48-303 Nysa, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000287756, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).

    Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w  naborze.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w toku prowadzonego naboru jest Habufa Meubelen B.V. Sp. z o.o Oddzial w Polsce ul. Krawiecka 24A 48-303 Nysa.

    Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie naboru na wskazane w ogłoszeniu wolne stanowisko pracy w firmie Habufa Meubelen B.V. Sp. z o.o Oddzial w Polsce.

    Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Złożone dokumenty aplikacyjne  będą przechowywane   przez czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy.

    Kandydaci, którzy złożą dokumenty aplikacyjne  maja prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, nie będą profilowane.