Oferta pracy

Kontroler Produkcji

SMA Magnetics Sp. z o.o.

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola wizualna, elektryczna oraz geometryczna,

  • Zwalnianie wyrobów finalnych do klienta oraz odseparowywanie wyrobów niezgodnych,

  • Gospodarowanie stanowiskami zgodnie z Lean Manufacturing (5S),

  • Kontrola wyrobów w procesie produkcyjnym,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne – technik elektronik lub pokrewne,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Podstawowa umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych,

  • Wiedza z zakresu podstaw elektroniki, elektrotechniki,

  • Sumienność,

  • Nastawienie na pracę zespołową,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,

  • Mile widziane uprawnienia SEP,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Rozbudowany proces adaptacji – w czasie której poznasz naszą firmę od środka i szybko zaczniesz czuć, że jesteś u siebie,

  • Karta sportowa Multisport,

  • Opieka medyczna dla pracownika z możliwością poszerzenia pakietu o członków rodziny,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Bonusy finansowe na święta i wakacje,

  • Posiłki z dopłatą od pracodawcy,

  • Owocowe wtorki,

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,

  • Niezwykłe połączenie rodzinnej atmosfery z międzynarodowymi standardami i profesjonalizmem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

SMA Magnetics Sp. z o.o. is a member of SMA Solar Technology A.G. Group the World leader in PV energy conversion and energy management systems that sets the benchmark for innovative and environmentally friendly technologies. SMA builds the highest efficiency products with significant market footprint.

Przewiń do profilu firmy