Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Projektów Inwestycyjnych

Kronospan

  • Nad Odrą 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kronospan

Nad Odrą 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór finansowy i kontrola projektów inwestycyjnych.

  • Kontrola wydatków: bieżące rozliczenie inwestycji, raportowanie o postępach i przekroczonych terminach, kontrola kosztów bieżących vs. budżet.

  • Tworzenie obliczeń sprzedaży (zysków i strat) i generowanie raportów sprzedaży.

  • Bieżąca weryfikacja budżetów inwestycyjnych.

  • Koordynacja procesów inwestycyjnych pod względem kosztowym.

  • Prowadzenie dokumentacji inwestycji ATS.

  • Kalkulacja operacji portowych: obliczanie cen jednostkowych dla pracy sprzętu oraz pracowników, obliczanie wpływu kosztów napraw na ceny pracy sprzętu oraz obliczanie wyników świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku.

  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Dyspozycyjność.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

  • Rozwój poprzez udział w szkoleniach dofinansowanych przez pracodawcę.

  • Interesującą pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w swojej branży.

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy w strukturach firmy w Polsce i na świecie.

  • Dostęp do siłowni zakładowej.

  • Atrakcyjny system premiowania.

Kronospan

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Przewiń do profilu firmy

Do CV prosimy o dopisanie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alfa Terminal Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Alfa Terminal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie (kod poczt. 71-833), przy ul. Nad Odrą 10

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.