Kontroler

  • Pruszcz Gdański, Tczew, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-02-25
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2019-03-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Kontroler
    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, Tczew
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • kontrola zgodności ilościowej i jakościowej towaru przed wysyłką,
    • współpraca z koordynatorami z obszarów magazynowych,
    • prowadzenie ewidencji, raportowanie,
    • przeprowadzanie inwentaryzacji towaru na magazynie,
    • kontrola dat przydatności towaru do spożycia,
    • praca w godzinach popołudniowo - nocnych.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • wykształcenia średniego,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • doskonałej organizacji czasu pracy,
    • znajomości pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    top
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza + premia kwartalna + dodatek transportowy),
    • benefity pracownicze (Multisport, OK System, ubezpieczenie grupowe AXA, opieka medyczna LUX-MED), dofinansowanie do studiów,
    • pracę w nowoczesnym Centrum Logistycznym w Będzieszynie k.Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
    • dobrą atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne.
    top