Kontroler przemysłowy

  • Piekary Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-21
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-06-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piekary Śląskie

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie bieżących raportów, analiz i prognoz finansowych
    • analiza rentowności produktów
    • rozliczanie i analizowanie procesów produkcyjnych
    • udział w procesie budżetowania
    • wsparcie przy wdrażaniu nowych narzędzi na potrzeby kontrolingu
    • ścisła współpraca z wszystkimi działami firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (controlling, finanse lub pokrewne)
    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w Dziale kontrolingu w zakładzie produkcyjnym
    • umiejętność analizy, wyciągania wniosków oraz przygotowywania rekomendacji
    • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
    • biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i PowerPoint)
    • biegła znajomość języka angielskiego
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • przyjazną atmosferę w pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną
    za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".