Oferta pracy

Kontroler Sprzedaży

Goldman Recruitment

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydata na stanowisko Kontrolera Sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych sprzedażowych i przygotowywanie raportów (ilościowych i jakościowych),

  • przygotowywanie prezentacji w oparciu o analizę danych oraz w odniesieniu do najważniejszych czynników wpływających na rynek oraz ocenę różnych możliwych działań w oparciu o szanse i ryzyko,

  • rozwój działalności lokalnych zespołów ds. sprzedaży, marketingu i trade marketingu poprzez przygotowywanie rekomendacji i kierunków działań opartych o dane,

  • opracowanie i kontynuację strategii prób rynkowych wraz ze sprzedażą oraz przygotowanie analiz i przypadków biznesowych dla klientów i projektów,

  • udział w kompleksowych projektach krajowych i międzynarodowych.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie z zakresu: administracji biznesu, rachunkowości, finansów lub podobne - z naciskiem na controlling - lub alternatywnie: ukończone praktyki handlowe z doświadczeniem w zakresie controllingu sprzedaży,

  • znajomość rynku środkowoeuropejskiego i polskiego, lub chęć wykorzystania doświadczeń i know-how z Niemiec lub Włoch do zaprojektowania procesów controllingu rynku w Polsce/ Europie Środkowo-Wschodniej,

  • umiejętność przedstawiania złożonych zagadnień w sposób zrozumiały dla klientów wewnętrznych,

  • język angielski – min. C1,

  • wysoki poziom zaangażowania i silna ambicja w osiąganiu celów,

  • analityczny skill.

Pracodawca oferuje

  • praca w modelu hybrydowym,

  • prywatna opieka medyczna,

  • dodatkowe świadczenia socjalne,

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • ubezpieczenie na życie,

  • dofinansowanie szkoleń, kursów i zajęć sportowych.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy