Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler sprzedaży

IMPRESS Decor Polska Sp. z o.o.

  • Handlowa 1, Ełk
    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Handlowa 1

Ełk

Twój zakres obowiązków

  • Cykliczne analizowanie oraz raportowanie sprzedaży na różnych poziomach agregacji na potrzeby spółki i grupy kapitałowej;

  • Opracowywanie prognoz i budżetów sprzedaży przy współpracy z działem sprzedaży i zarządem;

  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych oraz finansowych na potrzeby Zarządu;

  • Przygotowywanie kalkulacji produktowych;

  • Tworzenie i utrzymywanie baz danych związanych z obszarem sprzedaży w oparciu o systemy ERP i BI;

  • Tworzenie prezentacji i analiz ad hoc na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • Umiejętności analityczne oraz bardzo dobre identyfikowanie problemów i poszukiwanie rozwiązań;

  • Wiedza z zakresu controllingu lub finansów;

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • Znajomość programu SAP;

  • Wielozadaniowość;

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktur firmy;

  • system dokształcania i szkoleń, także językowych;

  • bogaty pakiet socjalny (świadczenia dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, nieoprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe, bilety do kina, na występy i koncerty, imprezy integracyjne, hala sportowa);

  • konkursy z nagrodami dla pracowników i ich rodzin,

  • nagroda oraz dodatkowe dni wolne za staż pracy;

  • premie za innowacyjność i pomysłowość pracowników;

  • Foodomaty z pysznym jedzeniem, dofinansowanym przez Pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV bezpośrednio w Dziale HR przy ul. Handlowej 1, 19 – 300 Ełk lub poprzez przycisk Aplikuj.

Pod nazwą Impress kryje się globalna grupa firm, które opracowują i produkują oparte na najnowszych trendach powierzchnie dekoracyjne dla przemysłu meblarskiego i podłogowego oraz branży wystroju wnętrz.

Dzisiejsza Grupa Impress łączy w sobie ponad 85 lat doświadczenia w sektorze druku dekoracyjnego, stworzonych przez dwóch pionierów: MASA Berlin (1928) - wynalazcę rotograwiury dekoracyjnej - oraz Letron Aschaffenburg (1963). Obecnie zakłady produkcyjne Grupy znajdują się w Polsce, Austrii, Hiszpanii, Rosji, Brazylii oraz w Chinach, a biura projektowe - w Niemczech, Turcji, USA, Chinach, na Cyprze i w Kolumbii.

Polski zakład - IMPRESS DECOR POLSKA Sp. z o.o. - został założony w 1998 roku w Ełku. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji papieru dekoracyjnego i jest głównym producentem folii finisz w Grupie Impress. Nasze produkty i usługi z sukcesem oferujemy na całym świecie.

Obecnie IMPRESS DECOR POLSKA sp. z o.o. poszukuje Kandydatki/ Kandydata na to stanowisko: Podlegające Kierownikowi Kontrolingu Grupowego; miejsce pracy: Ełk.

Przewiń do profilu firmy