Oferta pracy

Kontroler Stanów Magazynowych

Media ExpertO firmie

Media Expert

Panattoni Park Łódź East Budynek 3b

Łódź

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy
Kontrolera Stanów Magazynowych

miejsce pracy: Łódź, ul. Zakładowa 90/92

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę / 1 zmiana
  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy
  • wydłużone przerwy w czasie pracy
  • do 1500 zł za program poleceń pracowniczych
  • obiad za złotówkę
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • kartę MultiSport dla dobrej formy
  • pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • weryfikacja poprawności lokalizacji towaru
  • weryfikacja rozbieżności magazynowych
  • raportowanie na potrzeby innych działów
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości dokumentacji i procesów magazynowych
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT
  • znajomości programu Excel
  • umiejętności pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia
  • samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzoną pracę
  • spostrzegawczości i dokładności

Mamy pakiet anty-wirus:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne
  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.
  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)
  • pomiar temperatury na wejściu
  • unikanie zgromadzeń
  • dezynfekcja autobusów dowożących pracowników
  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej
  • instrukcja mycia rąk i informacje o wirusie

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy