Oferta pracy

Kontroler stanów magazynowych

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Stock Polska Sp. z o.o.

Spółdzielcza 6

Lublin

Stock Polska – producent między innymi Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige i Lubelskiej firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:Lublin

Zakres obowiązków:

  • Stały nadzór nad prawidłowym utrzymaniem mapy magazynu,
  • Kontrola przepływu towarów przez strefy magazynowe,
  • Kontrola zgodności ilościowej i jakościowej wydawanego towaru,
  • Wyjaśnienie rozbieżności w przyjęciach i wysyłkach,
  • Prowadzenie inwentaryzacji doraźnych, cyklicznych oraz kwartalnych,
  • Nadzór nad prawidłowym składowaniem towarów,
  • Tworzenie raportów magazynowych, analiz oraz kontrola istniejących KPI dotyczących gospodarki magazynowej,
  • Udział w projektach optymalizacyjnych dotyczących obszaru magazynu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku analitycznym w dziale logistyki,
  • Znajomość programu MS Excel w stopniu zaawansowanym,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Znajomość założeń gospodarki magazynowej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zaangażowanie i samodzielność przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole,
  • Dociekliwość podczas wykonywania zadań i pod presją czasu,
  • Mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów:
    • karta sportowa,
    • karta medyczna
    • platforma benefitowa,
    • dofinansowania do wypoczynku,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • lekcje językowe,
    • spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami,
    • i inne
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników,
  • Owoce dla Pracowników przez cały rok.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy