Kontroler Stanów Magazynowych

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-04-23
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-05-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników.

    Aktualnie do nowo otwartego Centrum Dystrybucyjnego w Komornikach k. Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)
    KSM/KPW/04

    Kluczowe Zadania:

    • Codzienna kontrola stanów pozycji wyzerowanych podczas kompletacji oraz skorygowanie danych w systemie,
    • Wykonywanie inwentaryzacji cyklicznych,
    • Kontrola pozycji zgłoszonych w reklamacjach,
    • Dbałość o poprawność danych w systemie – zgodność stanu fizycznego z stanem systemowym,
    • Przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji cząstkowych całego zapasu magazynu,
    • Zachowanie poprawności stanów magazynowych,
    • Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ i HACCAP oraz pozostałych procedur operacyjnych i jakościowych obowiązujących w Centrum Dystrybucyjnym.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie średnie,
    • Posiadać doświadczenie w pracy biurowej w obszarze magazynowania,
    • Posiadać aktualną książeczke sanitarno – epidemiologiczna
    • Wykazać się dobrą znajomością pakietu MS Office (Excel),
    • Wykazać się znajomością systemu SAP lub innego ERP (mile widziane),
    • Wykazać się bardzo dobrą organizacją pracy własnej.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne i wiele innych),
    • Liczne wydarzenia dla pracowników i ich rodzin (m.in.: dofinansowania do kolonii, stypendiów, pikniki rodzinne, konkursy rysunkowe dla dzieci etc.),
    • Szkolenia wdrożeniowe,
    • Możliwość awansu w strukturach Centrum Dystrybucyjnego.
    opis

    Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne pod tym linkiem

     Przesłanie do Eurocash S.A. danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Eurocash S.A. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną lub elektroniczną pod adres [email protected]