Oferta pracy

Kontroler Stanów Magazynowych

GEFCO Polska

  • Psary (pow. trzebnicki)

    Psary (pow. trzebnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji rocznej i cyklicznej

  • Parametryzacja towarów oraz ich rozmieszczenie w magazynie

  • Wykonywanie przemieszczeń wewnątrzmagazynowych

  • Dbanie o optymalną ściężkę pobrań przy wprowadzaniu na stan nowych towarów

  • Kontrola wypełnienia magazynu

  • Obsługa zwrotów i procesu utylizacji

  • Inicjowanie działań doskonalących

  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość procesów magazynowych

  • Wymagane zaświadczenie kwalifikacyjne UDT do obsługi wózków jezdniowych, podnośnikowych

  • „I WJO”

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagradzania

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów takich jak: Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy, dofinansowanie wypoczynku, świadczenie świąteczne, wypłata na życzenie, świadczenie paliwowe

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny

  • Premiowany system poleceń pracowniczych

  • Zatrudnienie w firmie, która kładzie duży nacisk na awanse wewnętrzne i rozwój pracownika

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach i szkoleniach

  • Możliwość udziału w działaniach CSR

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy