Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler stanów magazynowych

4mass S.A.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma 4Mass Spółka Akcyjna to dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej notowana na GPW w Warszawie. Specjalizujemy się w produkcji lakierów hybrydowych i klasycznych oraz akcesoriów do manicure i pedicure. Firma 4mass Spółka Akcyjna jest producentem marek Palu i Claresa.

Firma 4mass S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Stały nadzór nad prawidłowym utrzymaniem mapy magazynu,
  • Kontrola przepływu towarów przez strefy magazynowe,
  • Kontrola zgodności ilościowej i jakościowej przyjmowanego towaru,
  • Wyjaśnienie rozbieżności w przyjęciach i wysyłkach,
  • Prowadzenie inwentaryzacji doraźnych, kwartalnych oraz rocznych
  • Nadzór nad prawidłowym składowaniem towarów,
  • Tworzenie raportów magazynowych i analiz
  • Udział w projektach optymalizacyjnych dotyczących obszaru magazynu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku analitycznym w dziale logistyki,
  • Znajomość programu MS Excel w stopniu zaawansowanym,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Znajomość założeń gospodarki magazynowej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zaangażowanie i samodzielność przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole,
  • Dociekliwość podczas wykonywania zadań i pod presją czasu,
  • Mile widziana znajomość programu Subiekt, Mozart

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,
  • Pracę w zgranym zespole.
Dołącz do nas.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne