Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Stanów Magazynowych (UDT)

Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

ks. Jerzego Popiełuszki 17

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i zgłaszanie rozbieżności stanów magazynowych

  • Weryfikację jakościową i ilościową zapasów

  • Zarządzanie i koordynację działań związanych z inwentaryzacją

  • Ścisłą współpracę z działem obsługi klienta, zespołem magazynowym oraz klientem zewnętrznym

  • Wsparcie zmian operacyjnych

  • Ciągłe doskonalenie procesów i wydajności

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych poparte stosownymi uprawnieniami wydanymi przed UDT

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza i doświadczenie pozwalające na efektywne zarządzanie wyznaczonym obszarem

  • Umiejętnością ustalania priorytetów nakładu pracy i zadań

  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację (B1/B2)

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w magazynie e-commerce

To oferujemy

  • Pracę w nowo otwartym magazynie e-commerce, w dużej, renomowanej, międzynarodowej organizacji

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • ubezpieczenie NNW dla dzieci

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi (prosimy o podanie kwoty brutto w treści CV lub wiadomości) klikając w poniższy przycisk „Aplikuj”.

Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jesteśmy oddziałem japońskiej grupy transportowo-logistycznej NYK o ponad 130-letniej historii. Jako część globalnej organizacji oferujemy kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw

Przewiń do profilu firmy