Logo Pracuj.pl

Kontroler - Szkoleniowiec Kierowców

Convoy Logistics Platform Sp. z o.o.O firmie

  • Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Szkolenia kierowców tzw. drive accademy
  • Zapewnienie jakości zgodnie z modułami szkoleniowymi i listą kontrolną
  • Planowanie zadań i szkoleń kierowców
  • Kontrola kierowców
  • Wsparcie działu logistyki w bieżących problemach
  • Planowanie i realizacja projektów specjalnych

Nasze wymagania

  • Znajomość języków – angielski i język rosyjski - jest to warunek konieczny – nie należy aplikować bez spełnienia tego kryterium
  • Mile widziana dodatkowo znajomość języka niemieckiego
  • Wyksztalcenie wyższe
  • Kategorie praw jazdy: B, D, C+E
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowcy zawodowego lub na podobnym stanowisku
  • Umiejętność podstawowej obsługi MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Europy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w międzynarodowym zespole
  • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy

Kontroler - Szkoleniowiec Kierowców, Niepołomice