Oferta pracy

Kontroler Towaru

Rossmann SDPO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Rossmann SDP

Świętej Teresy 109

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie towaru przeznaczonego do wysyłki do sklepów sieci Rossmann,

  • sprawdzanie poprawności skompletowanych dostaw,

  • inwentaryzacja zawartości wybranych pakunków,

  • sporządzanie raportu pokontrolnego,

  • odstawianie we wskazane miejsce pojemników ze sprawdzonymi produktami,

  • dbanie o porządek na stanowisku kontrolnym i w magazynie.

Nasze wymagania

  • pracowitość, sumienność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków,

  • satysfakcjonującą pracę w przyjaznej atmosferze,

  • szeroki pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wyjazdów wakacyjnych i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne