Administratorem danych osobowych jest Rossmann SDP Sp. z o.o., przy ul. Świętej Teresy 109, 91-222 Łódź. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Dane osobowe zgromadzone w danym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, jednakże nie dłużej niż 6 miesięcy liczone od daty ważności ogłoszenia o pracę wskazanej, w opublikowanej ofercie. W przypadku wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody, jednakże nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy liczone od dnia przesłania CV. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących praw dostępne są na stronie: https://kariera.rossmann.pl/klauzula-informacyjna/. Informacje można również uzyskać kontaktując się z Administratorem danych https://www.rossmann.pl/kontakt/ lub z Inspektorem Ochrony Danych, kierując zapytania na adres e-mail [email protected]
Rossmann SDP

Kontroler Towaru

Rossmann SDPO firmie

  • Ważna 5 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Świętej Teresy 109

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie towaru przeznaczonego do wysyłki do sklepów sieci Rossmann,

  • sprawdzanie poprawności skompletowanych dostaw,

  • inwentaryzacja zawartości wybranych pakunków,

  • sporządzanie raportu pokontrolnego,

  • odstawianie we wskazane miejsce pojemników ze sprawdzonymi produktami,

  • dbanie o porządek na stanowisku kontrolnym i w magazynie.

Nasze wymagania

  • pracowitość, sumienność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków,

  • satysfakcjonującą pracę w przyjaznej atmosferze,

  • szeroki pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wyjazdów wakacyjnych i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne