Oferta pracy

Kontroler

PWPW S.A.O firmie

  • Karczunkowska 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

PWPW S.A.

Karczunkowska 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja dostaw materiałów wartościowych pomiędzy poszczególnymi operacjami procesu produkcyjnego i komórkami organizacyjnymi, uczestniczącymi w procesie produkcji

  • Prowadzenie bieżącej i szczegółowej ewidencji otrzymanych i wydanych materiałów wartościowych

  • Prowadzenie kontroli ilościowej i asortymentowej pod względem zgodności ze zleceniami produkcyjnymi

  • Rozliczanie i dokumentowanie wykonania produkcji wartościowej w poszczególnych fazach procesu produkcyjnego

  • Obsługa systemu informatycznego w zakresie zarządzania obrotem magazynowym materiałów wartościowych

  • Ochrona przyjętych na stan magazynowy materiałów wartościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Praktyczna znajomość prowadzenia gospodarki magazynowej i obsługi obrotu magazynowego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Znajomość systemu informatycznego SAP (moduł magazynowy)

  • Bardzo wysoka dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • Predyspozycje osobowościowe: doskonała organizacja pracy własnej, rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespołach, inicjatywa, samodzielność

Mile widziane

  • Referencje

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dobrą atmosferę

  • dofinasowanie wypoczynku -"wczasy pod gruszą"

  • własny ośrodek wypoczynkowy na Mazurach

  • dofinasowanie do karty MultiSport Plus

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne