Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler wewnętrzny

AMW Rewita Sp. z o.o.

św. Jacka Odrowąża 15

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań związanych z przeprowadzaniem czynności kontrolnych w komórkach organizacyjnych Spółki

  • Badanie prawidłowości prowadzonych w Spółce procesów (w tym ich mapowanie) z obowiązującymi przepisami i wewnętrznymi procedurami

  • Przygotowywanie sprawozdań z przeprowadzonych kontroli oraz zaleceń pokontrolnych

  • Inicjowanie i rekomendowanie działań usprawniających, zapobiegawczych i naprawczych

  • Sporządzanie rocznych planów kontroli

  • Monitorowanie wykonywania zaleceń pokontrolnych przez wskazane komórki organizacyjne Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe, preferowane o profilu turystycznym, ekonomicznym lub z obszaru zarządzania

  • Doświadczenie zawodowe min. 8 letnie, w tym co najmniej 2 lata w obszarze audytu lub kontroli wewnętrznej

  • Umiejętność sporządzania analiz i dokumentacji pokontrolnej

  • Samodzielność, rzetelność i dyskrecja w realizacji powierzonych zadań

  • Znajomość MS Office w stopniu dobrym

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • Prawo jazdy kat. B - czynne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się Spółce

  • Możliwość udziału w dedykowanych szkoleniach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

AMW REWITA sp. z o.o. kontynuuje działalność wojskowych domów wczasowych. Od 2011 roku z powodzeniem sprawdza się na rynku usług wypoczynkowo-konferencyjnych. Spółka zarządza 12 ośrodkami zlokalizowanymi w miejscowościach turystycznych, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Należące do Spółki obiekty zlokalizowane są na terenie całej Polski, zarówno nad morzem (Jurata, Międzyzdroje, Sopot) jak i w górach (Kościelisko, Solina).