Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy Zakładu Opatów

AGC Glass Poland Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych Zakładu Opatów zgodnie z ustawą o rachunkowości i wymogami IFRS

  • Koordynowanie inwentaryzacji majątku Zakładu, rozliczanie inwentaryzacji

  • Przygotowanie sprawozdań, raportów dla Zarządu oraz instytucji zewnętrznych

  • Znajomość podatków i innych opłat oraz nadzór nad prawidłowymi rozliczeniami w Zakładzie

  • Przygotowanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

  • Dostarczanie informacji zarządczej służącej do podejmowania decyzji kierownictwu Firmy

  • Przygotowanie i księgowanie rezerw i odpisów aktualizacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe (minimum 3 lata) - w środowisku księgowym / kontroli finansowej

  • Doświadczenie w budżetowaniu, obliczaniu kosztów produkcji i sprawozdawczości

  • Solidna znajomość programów Excel, SAP

  • Znajomość Power Point będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Zakładu Produkcyjnego mile widziane

  • Konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie i prezentowanie wyników

  • Prawo jazdy - aktywny kierowca

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę

  • Rozwój zawodowy poprzez podnoszenie kwalifikacji

  • Pracę w Firmie o zakresie ogólnoświatowym

  • System benefitów

  • Dofinansowanie do szkoleń językowych

  • Premie motywacyjne

  • Nagrody półroczne oraz roczne

  • Nagrody jubileuszowe

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • pikniki rodzinne

AGC Glass Poland spółka międzynarodowego koncernu AGC z branży szklarskiej rozwija nowy Dział instalacji szkła we wnętrzach

Przewiń do profilu firmy