Kontrolerka Finansowa / Kontroler Finansowy - Business Partner

Żabka Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna współpraca z dedykowanym obszarem biznesowym w zakresie m.in. przygotowywania rekomendacji oraz uczestnictwa w ich wdrażaniu w organizacji

  • uczestnictwo w procesie budżetowania i prognozowania

  • tworzenie raportów i prezentacji cyklicznych oraz ad-hoc na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • kontrola kosztów pod kątem zasadności wystąpienia

  • okresowe obliczanie wskaźników i wielkości finansowych wspomagających zarządzanie

  • budowanie business case'ów dla konkretnych i rozważanych rozwiązań

  • udział w strategicznych projektach wewnętrznych w zakresie m.in. określania i monitorowania KPI

  • rekomendowanie i wdrażanie nowych oraz rozwijanie dostępnych narzędzi kontrolingowych

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej

  • biegła obsługa MS Excel, PowerPoint

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków

  • duża samodzielność w działaniu i umiejętność pracy w zespole

  • otwartość na realizację nowych zadań i projektów

Mile widziane

  • ACCA /CIMA

  • obsługa SAP, PowerBI, SQL

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne