Logo Pracuj.pl

Kontrolerka/Kontroler ds. Finansów

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

Smolice 1e

Stryków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie wewnętrznych i zewnętrznych danych finansowych dla jednostek biznesowych oraz zapewnienie integralności i kompletności danych finansowych
  • Asystowanie w zakresie rozwoju i utrzymania procesów planowania i budżetowania (zamknięcie miesiąca, prognoza budżetowa, plan 5-letni), przygotowania sprawozdań finansowych i zarządczych, procedur oraz prezentacji wyników
  • Udział w obliczaniu rocznych kosztów standardowych
  • Identyfikowanie inicjatyw redukcji kosztów i zatwierdzaniu finansów Capex, pomoc we wdrażaniu audytów
  • Współpraca z liderami biznesowymi w celu podejmowania kluczowych decyzji operacyjnych oraz z innymi działami, aby wspierać i wyjaśniać kwestie finansowe dla operacyjnej strony biznesu
  • Ocena wyników finansowych i/lub operacyjnych oraz podsumowanie wyników, przegląd i analiza sprawozdań finansowych i budżetowych pod kątem dokładności
  • Wdrażanie i proponowanie inicjatyw mających na celu poprawę codziennych operacji (np. ORM, IT, procesy biznesowe)
  • W razie potrzeby nadzorowanie zespołu, ustalanie priorytetów i dostosowywanie się do ogólnych celów i zadań firmy

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia w kontrolingu, mile widziane doświadczenie w międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność szukania powiązań między działalnością biznesową i wynikami finansowymi
  • Chęć do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość Excela: tabele przestawne, VLOOKUP, SUMIFS
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych będzie dużym atutem – Power Query, Power Pivot, Data Relationships
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP, najlepiej SAP

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do posiłków
  • premia roczna
  • bezpłatny dostęp do kilku platform e-learningowych

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Kontrolerka/Kontroler ds. Finansów, Smolice 1e, Stryków