Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontruktor

Certbud Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 21 sty 2022
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bukowiecka 92

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Pracownik będzie odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie sprzętu do badań laboratoryjnych, w szczególności: realizacja projektów CAD, sporządzanie dokumentacji wykonawczej, poszukiwanie rozwiązań technicznych, udział w montażu, naprawa i modyfikacja istniejących stanowisk badawczych i urządzeń itp.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i budowy maszyn.

  • Znajomość metod wykonywania urządzeń i części maszyn.

  • Umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań technicznych.

  • Znajomość programu CAD, np. SolidWorks.

  • Mile widziane: znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, elektryki, programowania itp.

To oferujemy

Elastyczne zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie z możliwości zatrudnienia na umowę o pracę po miesiącu.

Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu konstrukcji maszyn, urządzeń.

Wiemy, że początki są trudne i nie oczekujemy od absolwentów aplikujących na to stanowisko dużego doświadczenia. Oczekujemy zaangażowania oferując możliwość rozwoju umiejętności i nabycia doświadczenia również poprzez finansowanie szkoleń i studiów.

Praca na Warszawskim Targówku, min. do połowy 2022 r., później w nowej siedzibie w miejscowości Wola Ducka przy trasie S17.

O nas

Zajmujemy się badaniami i certyfikacją wyrobów budowlanych. W naszej siedziby działa nowoczesne, akredytowane laboratorium wyrobów i materiałów budowlanych.