Oferta pracy

Konultant

Grupa AssidussO firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby odpowiedzialnej
i otwartej na rozwój zawodowy
na stanowisko

KONSULTANT
Miejsce pracy: Cała Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa Klienta z baz firmowych (telefoniczna, mailowa),
  • Klasyfikacji Klienta wg. potrzeb i dopasowanie odpowiedniego produktu/usługi,
  • Sprzedażowa obsługa Klienta: przedstawienie warunków współpracy, wyjaśnienie procesu zawarcia umowy, negocjacje, kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy, doprowadzenie do podpisania umowy przez Klienta,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie średnie,
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług mile widziane w obszarze finansów lub fotowoltaiki,
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • Nastawienie na współpracę, pozytywny stosunek do ludzi, optymizm,
  • Umiejętność stawiania priorytetów i terminowość w wykonywaniu zadań,
  • Samodzielność, sumienność, dokładność, komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej,
  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w młodym zespole,
    w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach GrupyAssiduus,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”.
Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z Grupy ASSIDUUS.

Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy