Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koodynator Sekretariatu - specjalista ds. obsługi kancelaryjnej

INSTYTUCJA KULTURY

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, rejestracja, dystrybucja korespondencji oraz prowadzenie pełnej ewidencji dokumentów i umów;

  • współpraca z kancelarią prawną w zakresie obiegu dokumentów do opinii;

  • kontrolowanie wykonywania poleceń dyrektorów i ich egzekwowanie;

  • organizowanie spotkań, konferencji, telekonferencji i innych wydarzeń, w których uczestniczą dyrektorzy oraz obsługa ich gości;

  • prowadzenie dokumentacji spraw prowadzonych przez dyrektorów;

  • zbieranie materiałów z komórek organizacyjnych i przedstawianie ich Dyrektorom;

  • przygotowywanie materiałów i planów do wystąpień na naradach oraz sporządzanie notatek oraz protokołów z wystąpień, spotkań oraz narad z udziałem Dyrektorów;

  • wyszukiwanie informacji, sporządzanie zestawień porównań dla dyrektorów;

  • koordynowanie wszelkich spraw związanych z funkcjonowaniem sekretariatu;

  • współplanowanie dnia i tygodnia pracy dyrektorów.

Nasze wymagania

  • pełna samodzielność – tworzenie harmonogramów pracy dla siebie i innych. Tworzenie nowych zadań w tym identyfikowania problemów do rozwiązania i ich samodzielne rozwiązywanie, jeśli problemy tego wymagają, oddelegowywanie do odpowiednich komórek, a następnie kontrolowanie etapów realizacji i egzekwowanie ewaluacji;

  • minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu sekretariatu lub na innym porównywalnym stanowisku;

  • wyśmienita organizacja pracy.

To oferujemy

  • ubezpieczenie grupowe;

  • karta MultiSport;

  • „wczasy pod gruszą”.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • wczasy pod gruszą

Jesteśmy Instytucją Kultury - organizatorem widowisk i wydarzeń kulturalnych. Prowadzimy także działalność edukacyjną w obszarze kultury. Stawiamy obecnie na prężnych ludzi z doświadczeniem w biznesie, z szerokimi perspektywami, którzy potrafią samodzielnie planować i realizować wszelkie wyzwania, a także je finalizować i rozliczać.

Przewiń do profilu firmy