Specjalista ds. Obsługi Pacjenta Zagranicznego (język niemiecki)

Klinika BocianO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja wszelkich niezbędnych formalności związanych z wizytą pacjentów w Polsce
  • Udział w kształtowaniu i realizacji strategii sprzedaży w zakresie pozyskiwania klientów zagranicznych
  • Obsługa pacjentów w języku niemieckim za pośrednictwem dostępnych kanałów (telefon, e-mail)
  • Współpraca z personelem medycznym
  • Prowadzenie pacjentów przez cały proces leczenia w klinice

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Empatia i zorientowanie na pacjenta
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie merytoryczne na dalszych etapach współpracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia unikalnych doświadczeń w branży leczenia niepłodności
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, polisa na życie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Klinika Bocian należy do elity placówek zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie wzrastającą liczbą pacjentów zgłaszających się do naszej kliniki, w tym pacjentów zagranicznych.

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem współpracy jako: Specjalista ds. Obsługi Pacjenta Zagranicznego (język niemiecki)

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu i przesłania CV.

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta Zagranicznego (język niemiecki), Warszawa