Praca koordynator biura obsługi klienta serwisu

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Katowice
    Dobrze funkcjonujący warsztat samochodowy zatrudni Pana/Panią do pracy na w/wymienionym stanowisku. Bardzo proszę uważnie przeczytać opis aby nie wysyłać kandydatur nie spełniających warunków,. Konieczna wiedza z zakresu motoryzacji i posiadanie...
    opublikowana: 17 kwietnia 2021
      • Kraków
      Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku Koordynatora BOK Serwisu będzie częściowo wykorzystywała swoje doświadczenie zawodowe w obsłudze Klientów. Dodatkowo będzie aktywnie uczestniczyć w organizacji pracy działu oraz zarządzać zespołem...
      opublikowana: 13 kwietnia 2021
        • Warszawa
        WYMAGANIA: min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów, wysoka kultura...
        opublikowana: 29 marca 2021