Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator ds. Informacji Finansowej - Raportowania Finansowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koordynator ds. Informacji Finansowej/Raportowania Finansowego

    Miejsce pracy: Warszawa (The Park, ul.Krakowiaków 46, Warszawa)

    Zadania na stanowisku

    • Koordynacja procesu przygotowania miesięcznych sprawozdań finansowych (jednostkowych i skonsolidowanych), raportów, zgodnie z MSSF/MSR i polityką grupową;
    • Monitorowanie, analiza, kontrola transakcji leasingowych oraz budowanie i bieżące utrzymanie bazy umów leasingowych;
    • Koordynacja procesu przygotowania sprawozdań finansowych wg polskiego prawa bilansowego;
    • Sporządzanie raportów i analiz finansowych;
    • Analiza zdarzeń gospodarczych pod kątem właściwej klasyfikacji księgowej oraz opiniowanie umów;
    • Współpraca z audytorami;
    • Współpraca z globalnymi i regionalnymi działami sprawozdawczości i księgowości.

    Wymagania formalne:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
    • 2-3-letnie doświadczenie w zakresie sprawozdawczości i konsolidacji;
    • Doświadczenie w pracy w audycie finansowym (przedsiębiorstwa produkcyjne) lub międzynarodowej korporacji;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Bardzo dobra praktyczna znajomość MSSF/MSR i UoR;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
    • Mile widziana znajomość SAP, HFM

    Oczekiwania interpersonalne:

    • Rozwinięte zdolności analizy i syntezy: umiejętność interpretacji faktów / liczb i formułowania konkluzji
    • Zdolność do podejmowania trafnych decyzji i dostarczania wyników na czas
    • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
    • Rozwinięte zdolności uczenia się i samodoskonalenia
    • Samodzielność, inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
    • Orientacja na klienta wewnętrznego i umiejętności budowania relacji

    Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

    • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
    • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
    • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (w tym ZFŚS, prywatna opieka medyczna, dodatkowe świadczenia dla pracowników-rodziców, dostęp do platformy e-learningowej, akcje profilaktyczno-zdrowotne).

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb związanych z realizacją obecnie prowadzonego procesu rekrutacji oraz procesów rekru­tacji prowadzonych w przyszłości przez administratora danych CEMEX Polska Sp. z o.o., ul. Łopuszańska 380,02-232 Warszawa (uSpófka"), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)° Zostatem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów rekrutacji prowadzonej przez Spółkę"