Koordynator ds. Jakości

  • Winnica (pow. pułtuski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.10.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 10.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Lactalis najbardziej znana jest ze swoich wyrobów. Wysoka jakość i wyjątkowy smak są dewizą produktów znanych pod międzynarodowymi markami President oraz Galbani.

    Aktualnie do Zakładu Mleczarskiego Winnica Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr Ref: KJW/2018
    (miejsce pracy: Winnica koło Pułtuska)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Weryfikacja poprawności oznakowania produktów spożywczych zgodnie z przepisami prawa;
    • Tworzenie specyfikacji produktów oraz wymaganej dokumentacji technologicznej;
    • Zapewnienie właściwego funkcjonowanie systemu HACCP w zakładzie, analiza zagrożeń;
    • Weryfikacja zgodności dokumentów jakościowych dostawców;
    • Udział w projektach związanych z rozwojem nowych produktów i procesów technologicznych;
    • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu bezpieczeństwa żywności, GHP/GMP, HACCP;
    • Prowadzenie audytów systemów bezpieczeństwa żywności, higieny, audytów dostawców.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe: technologia żywności, bezpieczeństwo żywności, ocena żywności, pokrewne;
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale kontroli jakości i/lub zapewnienia jakości;
    • Bardzo dobra znajomość prawa żywnościowego;
    • Doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności.

    MILE WIDZIANE:

    • Znajomość języka angielskiego;
    • Umiejętność zarządzania projektami.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • Ciekawą, stałą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;
    • Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju zawodowego;
    • Udział w interesujących projektach;
    • Pakiet benefitów.

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    (w tytule maila prosimy podać numer referencyjny).

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje, pozostałym kandydatom, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami".

    Informujemy, że Administratorem danych jest Lactalis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Olkuskiej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane przez Lactalis Polska sp. z o.o. do Zakładu Mleczarskiego Winnica Sp. z o.o. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.