Koordynator ds. Optymalizacji Produkcji

  • Brześć Kujawski, Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 02.11.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 02.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Spółka z o.o.

    Poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brześć Kujawski, Włocławek (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie optymalnego wykorzystania dostępnych zdolności produkcyjnych oraz proponowanie usprawnień procesowych w celu zminimalizowania nakładów inwestycyjnych
    • udoskonalenie procesów logistycznych
    • obniżenie zużycia materiałów, narzędzi, czynników energetycznych oraz optymalizacja wykorzystania powierzchni produkcyjnych i magazynowych
    • kontrola i optymalizacja kosztów produkcyjnych
    • współpraca z pozostałymi działami firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej lub pokrewnej
    • praktyczna znajomość produkcji (mile widziane doświadczenie w zakresie spawania i montażu)
    • znajomość nowoczesnych technik zarządzania
    • umiejętności organizacyjne, inicjatywa i przedsiębiorczość
    • oczekujemy praktyka, nie teoretyka

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
    • przyjazną atmosferę pracy
    • odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji
    • pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie
    • realny wpływ na funkcjonowanie i wyznaczanie kierunków rozwoju przedsiębiorstwa

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kujawską Fabrykę Maszyn Rolniczych Sp. z o.o. z siedzibą w Brześciu Kujawskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kujawskiej Fabryki Maszyn Rolniczych Sp. z o.o. z siedzibą w Brześciu Kujawskim przy ul. Kolejowej 54, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Kujawską Fabrykę Maszyn Rolniczych Sp. z o.o. z siedzibą w Brześciu Kujawskim przy ul. Kolejowej 54 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.