Praca koordynator ds. zatrudnienia - rekruter

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Kraków
    Oczekujemy od Ciebie: minimum 2-letniego doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży i prowadzeniu zespołu, przedsiębiorczości oraz kreatywnego i nowoczesnego podejścia do biznesu, kreatywności, zaangażowania i zapału do pracy, doświadczenia w...
    opublikowana: 14 kwietnia 2021
      • 2 lokalizacji
      Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za procesy rekrutacji i rozwoju pracowników Prowadzenie i koordynowanie procesów rekrutacyjnych (wewnętrznych i zewnętrznych) na poziomie grupowym Współpraca z firmami doradczymi i agencjami...
      opublikowana: 13 kwietnia 2021
        • Świebodzice
        Zadania: prowadzenie procesów rekrutacji w celu pozyskiwania kandydatów do pracy spoza UE (głównie z Ukrainy); stosowanie aktywnych, różnorodnych metod rekrutacji łącznie z wdrażaniem własnych pomysłów; współpraca i nadzór nad podległym zespołem;...
        opublikowana: 10 kwietnia 2021