Koordynator projektu / budowy

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 29.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 28.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, instalacji elektrycznych oraz zasilania awaryjnego. Na budowach elektrowni, rafinerii, terminalach LNG i innych obiektach przemysłowych zatrudniamy od 100 do kilkuset pracowników w całej Europie. Oferujemy ciekawe i dynamiczne miejsce pracy, w którym Pracownicy mają zapewnioną możliwość stałego rozwoju zawodowego. Międzynarodowe środowisko zapewnia dostęp do najlepszych praktyk i nowoczesnych technologii, stąd też biegła komunikacja w języku angielskim jest bezwzględnie wymagana.

    Jeżeli jesteś osobą otwartą na zmiany, potrafiącą z pasją realizować swoje cele i lubiącą pracować w zespole, to jesteśmy firmą dla Ciebie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Koordynatora projektu / budowy

    Zakres obowiązków obejmuje m. in.:

    • obsługę logistyczną projektu i organizację zaplecza budowy
    • pośrednictwo językowe oraz tłumaczenie i redagowanie dokumentów
    • obsługę procesu zakwaterowania i transportu pracowników
      (poszukiwanie i wybór najkorzystniejszych ofert na wynajem mieszkań dla pracowników, negocjowanie umów)
    • wsparcie pracowników firmy w zakresie organizacji pomocy medycznej
    • współpracę z administracją
    • dbałość i nadzór w zakresie przestrzegania przepisów BHPiOŚ na projekcie

     Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziana znajomość j. angielskiego
    • doświadczenie w zakresie obsługi logistycznej i/lub koordynowania prac na projektach budowlanych
    • wzorowej organizacji pracy, samodzielności, umiejętności podejmowania decyzji
    • doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • dyspozycyjności (praca ma charakter delegacyjny)
    • umiejętność słuchania oraz reagowania na potrzeby pracowników
    • umiejętność podejmowania szybkich decyzji
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność do zmiany miejsca pracy (stała praca u jednego pracodawcy ale na różnych budowach w kraju i za granicą)

    Oferujemy:

    • legalną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji w sektorze PETRO & ENERGY
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • możliwość udziału w prestiżowych, międzynarodowych projektach inwestycyjnych
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • przejrzystą ścieżkę kariery
    • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Z dopiskiem: Koordynator projektu / budowy

    W aplikacji prosimy umieścić klauzulę:

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obejmujących: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres do korespondencji, fotografia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, adres e-mail, numer telefonu, przez GC Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Połonińskiej 15, 35-317 Rzeszów, KRS 0000237487, NIP nr 5170135842, dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procedur rekrutacyjnych prowadzonych przez tę spółkę – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

    Zapraszamy na naszą stronę www.gc-energy.eu