Oferta pracy

Koordynator adaptacji wnętrz (Fit out Manager)

Mera-Pnefal SAO firmie

Mera-Pnefal SA

Bysławska 82

Warszawa

MERA PNEFAL S.A. zatrudni osobę na stanowisko

Główne zadania:

  • Nadzór nad pracami budowlanymi i remontowymi wewnątrz budynków komercyjnych (biura, hale na wynajem),
  • Zbieranie ofert i zlecanie prac budowlanych i adaptacyjnych,
  • Współpraca z wykonawcami w zakresie prac budowlanych i obsługi eksploatacyjnej,
  • Organizowanie bieżących napraw i konserwacji na podstawie zatwierdzonych kosztorysów i budżetów,
  • Kierowanie pracą własnego zespołu technicznego (4 osoby),
  • Współpraca z najemcami w zakresie adaptacji i usuwania awarii,
  • Raportowanie do zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie,
  • Doświadczenie zawodowe w zlecaniu/nadzorowaniu prac budowlanych,
  • Gospodarskie podejście do powierzonego mienia,
  • Sprawność w działaniu,
  • Mobilność,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Obsługa pakietu Office na poziomie co najmniej średnim.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Stałe godziny pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca stacjonarna Warszawa-Wawer.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz", zgadzasz się na przetwarzanie przez MERA PNEFAL S.A. Warszawa ul. Bysławska 82 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych ( według wymogów ogłoszenia ), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś/aś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych ( na które przetwarzanie wyraziłeś zgodę ) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłeś/aś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

Klikając przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" zgadzasz się na przetwarzanie przez MERA PNEFAL S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę ( zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa np. : Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa ( m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy