Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Administracji Magazynowej

  • Kraków, Wieliczka, Kokotów (pow. wielicki), małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    7R Solution Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej.
    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kokotów

    ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

    • Monitorowanie i zarządzanie pracą administratorów magazynowych
    • Nadzór nad dokumentacją zgodnie z procedurami
    • Sporządzanie dokumentacji magazynowej na potrzeby firmy i zarządu
    • Sprawdzanie reklamacji oraz rozwiązywanie problemów z związanych z nieprawidłową dostawą
    • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług
    • Obsługa zamówień klientów dokumentacyjnie i systemowo
    • Obsługa dokumentów - segregacja i archiwizacja
    • Obsługa wewnętrznych komputerowych systemów magazynowych oraz systemów komputerowych klientów

    OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie w pracy na magazynie
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem
    • Dobre umiejętności analityczne

    NASZA OFERTA:

    • Realne możliwości rozwoju zawodowego
    • Opieka medyczna LUXMED
    • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
    • Pakiety sportowe MULTISPORT
    • Stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji
    za pomocą przycisku Aplikuj!