Oferta pracy

Koordynator administracji w enel-sport

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. O firmie

  • Drewnowska 58, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Drewnowska 58

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem recepcyjnym (w zakresie: rekrutacji, planowania i organizacji czasu pracy, bieżących szkoleń i coachingów oraz oceny pracy)

  • wdrażanie i skuteczne egzekwowanie standardów obsługi pacjenta

  • nadzór nad sprzedażą kart podarunkowych oraz innymi akcjami proklienckimi

  • kontrolę procesu zarządzania nieuregulowanymi płatnościami

  • koordynację procesu reklamacji w Oddziale

  • efektywne zarządzanie grafikami lekarskimi

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem bezpośredniej obsługi klienta indywidualnego w dużej firmie usługowej

  • empatia i nastawienie proklienckie

  • nastawienia na rezultat

  • doświadczenie w pracy na miernikach biznesowych

  • umiejętność podejmowania decyzji

  • dobra znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z pacjentem)

To oferujemy

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającym się ogólnopolskim Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej

  • szansę realizacji ambicji zawodowych dzięki możliwości wywierania realnego wpływu na efekty osiągane przez Oddział

  • opiekę medyczną