Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Administracji

Kino Polska TV S.A.O firmie

  • Puławska 435A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kino Polska TV S.A.

Puławska 435A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Koordynacja

• utworzenie a następnie koordynacja procedur i polityk administracyjnych wspierających nasze procesy administracyjne,

• podniesienie jakości usług poprzez m.in przegląd/wybór dostawców usług pod kątem wyboru optymalnej oferty,

• usprawnianie i koordynowanie i procesu komunikacji wewnętrznej dotyczącego funkcjonowania biura w różnych aspektach.

Codzienna praca recepcji:

• przyjmowanie interesantów, odbieranie telefonów oraz udzielanie im ogólnych informacji związanych z firmą,

• organizowanie podróży służbowych Zarządu i Członków Management Team,

• dbanie o sprawny i terminowy obieg korespondencji - przygotowanie korespondencji wychodzącej oraz dystrybucja i rejestracja korespondencji przychodzącej,

• odbieranie poczty elektronicznej przesyłanej na adres sekretariatu oraz ewentualne przekazywanie otrzymanych wiadomości do odpowiednich osób / działów w firmie,

• współpraca z firmami kurierskimi i innymi usługodawcami,

• koordynacja obiegu faktur w systemie EOD, odpowiedzialność za terminowość przepływu faktur,

• ewidencjonowanie umów / dokumentów w systemie EOD zgodnie z wewnętrznymi zasadami obowiązującymi w Kino Polska,

• zamawianie materiałów biurowych oraz produktów spożywczych i dbanie o utrzymanie ich właściwego stanu magazynowego,

• wsparcie Biura Zarządu we wszystkich bieżących działaniach oraz współpraca z innymi działami,

• w każdym powyższym punkcie dotyczącym procesu koordynacji przepływu informacji do rożnych odbiorców dopilnowanie, aby odbiorcy zareagowali na czas, a tym samym proces został zakończony terminowo.

Nasze wymagania

  • nastawienie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • dotrzymywanie wszelkich terminów i zobowiązań – nie pozostawianie nierozwiązanych spraw,

  • proaktywność: znajdowanie nowych i dążenie do wprowadzania innowacji w miejsce starych, niesprawdzających się rozwiązań,

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, w szczególności Excel, Power Point,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • wysokie umiejętności interpersonalne,

  • zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość realnego rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie w interesującej , dynamicznie rozwijającej się branży,

  • pakiet benefitów pracowniczych i możliwość uczestniczenia w szkoleniach i warsztatach,

  • możliwość wykazania się, dostrzegamy talenty w naszej organizacji!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Kino Polska TV S.A. to piąta grupa telewizyjna w Polsce. Spółka jest nadawcą popularnych kanałów, takich jak: poświęcony polskim filmom i serialom Kino Polska, jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w kraju; Stopklatka TV, prezentujący kultowe przeboje rodzimej sceny; Kino Polska Muzyka, a także Zoom TV, w którym można znaleźć intrygujące dokumenty, tajemnicze historie oraz najpopularniejsze polskie kabarety. Ponadto Kino Polska TV SA dystrybuuje wiele kanałów m.in.: filmowe Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBox ArtHouse oraz kanały tematyczne.

Wspaniałe firmy potrzebują wspaniałych ludzi! My szukamy osoby która poprzez swoją pracę zmieni funkcjonowanie naszego biura na lepsze!

Przewiń do profilu firmy