Logo Pracuj.pl

Koordynator Administracyjny

GS SEACON ApSO firmie

11 000–12 000
brutto / mies.
  • Dania
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Miejsce pracy: Ringsted, Dania

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

Planowanie, koordynacja i logistyczne zabezpieczenie kontraktów;

Bezpośrednia współpraca z pionem wykonawczym i działem kadr;

Nasze wymagania

Wymagania:

Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

Zdolność analitycznego myślenia;

Wymagana znajomość języka angielskiego, znajomość duńskiego będzie dodatkowym atutem;

Doskonała organizacja pracy, dokładność;

Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie;

Atrakcyjne wynagrodzenie;

Praca w systemie rotacyjnym;

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

Pracę w przyjaznym zespole;

Zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

GS Seacon ApS to dynamicznie rozwijająca się duńska firma budowlana ukierunkowana na realizację zaawansowanych projektów offshorowych, kubaturowych oraz budowę obiektów inżynierskich.

Jesteśmy partnerem wykonawczym międzynarodowych zleceniodawców na terenie Danii i Szwecji

Koordynator Administracyjny, Dania