Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator / Administrator Strony Internetowej i Baz Danych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Przedstawiciel światowych producentów aparatury naukowej, odczynników
    i sprzętu laboratoryjnego zatrudni na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres zadań:

    • koordynacja działań związanych ze stroną www firmy
    • koordynowanie realizacji umowy na wykonanie nowego serwisu internetowego (www) w systemie klasy CMS, w tym czuwanie nad prawidłowym wykonaniem i instalacją serwisu oraz jego integracją z oprogramowaniem SAP i bazami
    • administrowanie stroną internetową, bazami danych i ich aktualizacja

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • znajomość programu MS Excel
    • znajomość oprogramowania typu ERP/CRM
    • mile widziana znajomość programu SAP Business One
    • znajomość zagadnień związanych z bazami danych, w tym z ich administracją
    • wymagana znajomość MS SQL, bazy danych MS SQL
    • znajomość zagadnień związanych z administrowaniem stron internetowych
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem

    Oferujemy:

    • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • wynagrodzenie powiązane z osiągnięciami
    • od 28 lat zatrudniamy tylko na umowę o pracę

    Kandydatów, którzy są gotowi podjąć wyzwania stanowiska, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Na CV prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WITKO Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.). Administratorem danych osobowych jest WITKO Sp. z o.o., al. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadoma/świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania”.