Oferta pracy

Koordynator Aplikacji Biznesowych (Salesforce)

CIECH SERVICES SP. Z O.O. O firmie

  • Wspólna 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

CIECH SERVICES SP. Z O.O.

Wspólna 62

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

  • CRM

O projekcie

Jesteśmy Grupą Kapitałową zatrudniającą prawie 4 000 pracowników - również w obszarze produkcji, a w naszej firmie nie brakuje różnorodnych projektów. Aktualnie w naszej organizacji wdrażamy rozwiązanie CRM: Salesforce. Rozwiązaniem będą objęci pracownicy z Polski,

Niemiec oraz Rumunii. Będziesz odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie użytkowników oraz współpracę z dostawcami systemu (realizację zmian, testy, dokumentację etc.).

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w realizacji żądań zmian i realizacji projektów związanych z systemem Salesforce

  • przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej wprowadzanych zmian w systemie Salesforce

  • wsparcie testów funkcjonalnych wraz z użytkownikami kluczowymi systemu

  • wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemu Salesforce

  • analiza procesów biznesowych pod kątem możliwości wsparcia ich systemem Salesforce (sprzedaż, marketing)

  • analiza zgłaszanych wymagań oraz przygotowywanie studium wykonalności dla zgłaszanych zmian w systemie Salesforce

  • udział w projektach wdrożeniowych systemu Salesforce

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość rozwiązań klasy CRM oraz digital marketingu

  • znajomość procesów sprzedażowych oraz wsparcia sprzedaży

  • rozwinięte umiejętności analityczne i doświadczenie pracy z narzędziami CRM

  • umiejętność funkcjonowania w szybko zmieniającym się środowisku

  • proaktywność i nastawienie na szukanie rozwiązań

  • bardzo duża samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • certyfikaty związane z rozwiązaniem Salesforce – consulting, development

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • atrakcyjny system premiowy

  • pakiet benefitów: opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, kartę sportową

  • rozwój kompetencji językowych: kursy języka angielskiego i niemieckiego online

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, żywice, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy