Koordynator asystentek i higienistek stomatologicznych| Enel-med

Enel-MedO firmie

  • Łódź, Manufaktura

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zadania:

  • koordynacja pracy asystentek i higienistek w oddziale,
  • zarządzanie grafikami i czasem pracy,
  • optymalizacja kosztów,
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta oraz wykwalifikowanego personelu,
  • praca w zakresie asysty/higieny stomatologicznej.

 Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (w zakresie higieny lub pielęgniarskie z ukończonym kursem uprawniającym do pracy w zawodzie asystentki stomatologicznej),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • umiejętności osobiste połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • ukończenie kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych w zakresie stomatologii,
  • znajomość programów MS Office (Word, Excel).

Oferujemy:

  • możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach,
  • pracę w gabinecie przy pacjencie, a nie na recepcji,
  • możliwość pełnego skoncentrowania się na pacjentach – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę i organizację obsługi pacjenta,
  • elastyczne godziny pracy oraz formy zatrudnienia,
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karta sportowa
  • dla najlepszych możliwość należenia do prestiżowego programu Enel-klub – z kafeterią nagród.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy