Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Badań Klinicznych

Synevo Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i zarządzanie działaniami związanymi z prowadzeniem projektu badawczego (badanie kliniczne), w części logistycznej.

  • Prowadzenie projektów badawczych zgodnie z aktualnymi regulacjami i wytycznymi odnośnie badań klinicznych (GCP, GCLP) oraz wewnętrznymi standardami (SOPs);

  • Przygotowanie dokumentacji, specyficznej dla projektu badawczego dotyczące logistyki.

  • Nadzorowanie budżetu prowadzonego projektu badawczego, sprawdzanie i zatwierdzanie specyfikacji finansowych;

  • Szkolenie, zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołu Koordynatorów oraz Asystentów ds. Badań Klinicznych.

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami oraz dostawcami usług kurierskich.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (analityka medyczna, medyczne, biologia, biotechnologia);

  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Laboratorium Centralnym, firmie CRO lub firmie farmaceutycznej;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się oraz przygotowywanie dokumentacji w tym języku - warunek konieczny;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej organizacji;

  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;

  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;

  • Kafeteryjny system benefitów;

  • Przyjazny zespół i dobrą atmosferę!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Synevo Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu, wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych, działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój, otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej – od prostych badań diagnostycznych, po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy